Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików

21 października 2017 r. w Chrościnie k. Opola odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Nasze sekcje z Wrocławia (AZS-AWF Wrocław i UKS Orlęta Wrocław) i Chrząstawy (LUKS Hansu Chrząstowa) zdobły łącznie 6 złotych medali, 3 srebrne i 7 brązowych. Dzieci rywalizowały w konkurencji walki oraz dwuboju sprawnościowego lub poomsae. Medale złote zdobyli Flasiński Filip, Gordziewicz Jakub, Okrutnik Miłosz, Łakomska Gabriela, Diana Tronko i Nikola Janik. Medale srebrne przypadły Nikoli Janik i dwukrotnie Ninie Frycz. Medale brązowe wywalczyli: Flasiński Filip, Kacper Kusiak, Szymon i Miłosz Okrutnik, Gabrysia Łakomska i Diana Tronko. Igor Biczysko uplasował się tuż za podium na miejscu 4-tym. Serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom gratuluję za bardzo dobrą postawę na zawodach.